قرعه کشی بازدیدکنندگان
ثبت اطلاعات
ساعت ۱۵:۲۲ پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۲

تعداد بازدید: 842
لوله و اتصالات کشاورزی
0
0

لوله و اتصالات کشاورزی

 

 

 

از دیرباز تا کنون آبیاری به صورت برداشت از مکانی خاص مثلا چشمه، رودخانه و ... و انتقال آن به مزارع انجام می شده است. اما روش آبرسانی از گذشته تا کنون دستخوش تغییرات زیادی شده است. در گذشته با استفاده از مخازن ذخیره ی آب، آبیاری حوضه ای، کانال های زیرزمینی، قنات و ... آبیاری صورت می گرفت. اما امروزه لوله و اتصالات کشاورزی به منظور آبیاری مورد استفاده قرار می گیرند که معمولا جنس آن ها از پلی اتیلن می باشد. لوله های پلی اتیلن برای جلوگیری از هدر رفت آب بسیار کاربردی است. لوله های پلی اتیلن (pe) به لوله و اتصالات باغبانی و لوله و اتصالات آبیاری کشاورزی نیز معروف است.

 

لوله و اتصالات کشاورزی

 

لوله کشاورزی

لوله های کشاورزی به لوله هایی که از جنس پلی اتیلن باشند، گفته می شود. کاربرد این لوله ها برای مصارف کشاورزی از جمله انتقال آب، آبیاری قطره ای و آبیاری تحت فشار است. لوله و اتصالات کشاورزی از جنس پلی اتیلن بهترین گزینه برای مناطقی که با مشکل کم آبی مواجه هستند، می باشد. این لوله ها در سایز های مختلفی وجود دارند که معمولا سایز 16 تا 250 میلی متر در فشار های 4 اتمسفر تا 16 اتمسفر جهت مصارف کشاورزی، باغبانی و آبرسانی تولید و عرضه می گردد.

 

اجرای لوله کشی کشاورزی

کارایی لوله های کشاورزی در لوله کشی صحیح آن است. لوله کشی کشاورزی به این صورت است که ابتدا باید طول لوله ها با توجه به فاصله درختان و گیاهان تعیین و بریده شود. سپس لوله ها در مسیر آبیاری قرار گرفته و توسط اتصالات چفت می شوند. معمولا نصب لوله ها در نزدیکی سطح زمین انجام می شود. اما اگر نیاز است تا درون خاک مدفون شود، باید ابتدا زیرسازی اجرا گردد. نکته ی مهم در اجرای لوله کشی کشاورزی آب بندی لوله ها و عدم استفاده از چسب و مواد روان کننده است.

 

لوله پلاستیکی آب کشاورزی

لوله های آب کشاورزی از جنس پلی اتیلن هستند اما از آنجایی که جنسی شبیه به پلاستیک دارند به آن ها لوله پلاستیکی آب کشاورزی نیز گفته می شود. این نوع لوله ها مزایای بسیاری شامل استحکام و دوام بالا، سبک بودن، قیمت مناسب، نصب و جابجایی آسان، مقاومت و طول عمر بالا و ... را دارا می باشند. علاوه بر این استفاده از لوله های پلی اتیلن منجر به صرفه جویی در مصرف آب می گردد.

 

تولید کننده لوله و اتصالات کشاورزی

لوله های پلی اتیلن به این دلیل که هزینه تعمیر و نگهداری پایینی دارند و همچنین نصب آن ها آسان و سریع است، در بین کشاورزان محبوبیت فراوانی یافته اند. مجتمع تولیدی صنعتی a.s یکی از تولید کنندگان بزرگ لوله و اتصالات در شیراز می باشد که لوله های پلی اتیلن با بهترین کیفیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. این لوله ها در شرکت a.s در دو نوع استاندارد و غیر استاندارد تولید می گردد که با توجه به نیاز خود می توانید هر کدام از آن ها را تهیه نمایید.

 

فروشگاه لوله و اتصالات کشاورزی as

مجتمع تولیدی صنعتی a.s تخفیفات ویژه ای به جز قیمت درب کارخانه را برای فروشگاه های لوله و اتصالات کشاورزی در نظر دارد. لازم به ذکر است که این مجموعه با دارا بودن نمایندگی های متعدد در ایران، در نظر دارد تا در سایر نقاط کشور نیز نمایندگی داشته باشد. بنابراین چنانچه فروشگاه لوله و اتصالات کشاورزی دارید، می توانید با اخذ نمایندگی از تخفیفات بیش تری برخوردار شوید.

 

قیمت لوله و اتصالات کشاورزی

قیمت لوله های کشاورزی با توجه به سایز آن ها  و همچنین استاندارد و غیر استاندارد بودن مشخص می شود. برای اطلاع از قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن کشاورزی با بخش فروش شرکت a.s به شماره های 07138310801 و 07138310802 در تماس باشید.

 

فروش لوله و اتصالات کشاورزی

فروش لوله و اتصالات کشاورزی در مجموعه ی صنعتی a.s، به بهترین کیفت و قیمت انجام می گردد. جهت خرید لوله های پلی اتیلن می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

 

 

نظر کاربران
نتیجه ای یافت نشد.